Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter - Mechanik

  • pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 07.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Global Machinery
    (Firma zajmuje się relokacją maszyn)

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: www.globalmachinery.pl

    Opis stanowiska:

    • montaż - demontaż, relokacja maszyn i urządzeń przemysłowych

    Wymagania:

    • obsługa elektronarzędzi
    • umiejętność pracy w zespole
    • dyspozycyjność
    • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
    • motywacja i zaangażowanie
    • mile widziane prawo jazdy kat.B
    • mile widziane uprawnienia: wózki widłowe, suwnice, dźwigi, spawalnicze
    • mile widziana znajomość j. angielskiego jak i innych
    • mile widziana umiejętność pracy z rysunkiem

    Oferujemy:

    • praca w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • pracę na projektach w różnych krajach Europy i świata
    • zakwaterowanie oraz dojazdy pracowników na projekty
    • szkolenia specjalistyczne dla naszych pracowników
    • wynagrodzenie ustalane w zależności od posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.
    Kontakt telefoniczny w godzinach 7.30-14.30: Paweł Pierowicz 602 483 714