Oferta pracy

Monter mechanik - pracownik produkcji

"SILTEC" sp. z o.o.O firmie

  • Parzniewska 12
    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

"SILTEC" sp. z o.o.

Parzniewska 12

Pruszków

Dział Produkcji firmy Siltec to zespół specjalistów świadczący kompleksowe usługi projektowe i wykonawcze dostosowane do wymagań klienta. Produkujemy kontenery specjalistyczne dla sił zbrojnych, realizujemy zabudowy kontenerowe i samochodowe wszelkich maszyn i urządzeń, w tym generatorów prądotwórczych.

Z uwagi na ciągły rozwój poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • montaż mechaniczny generatorów prądotwórczych,
  • montaż obudów dźwiękochłonnych do produkowanych maszyn,
  • wykonywanie zabudów kontenerów specjalistycznych,
  • praca jednozmianowa na nowoczesnej hali produkcyjnej z pełnym zapleczem sanitarnym.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami,
  • zaangażowanie,
  • komunikatywność, dyspozycyjność,
  • chęci do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych i prototypowych projektach,
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy