Monter - Mechanik - Spawacz

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 05.01.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ENKI Sp. z o.o. to prężna innowacyjna firma realizująca projekty inwestycyjne dla przemysłu, a także prace w zakresie montażu przemysłowego. Dla wzmocnienia naszego zespołu, do pracy stałej na terenie Krakowa poszukujemy pracowników w specjalnościach:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska

    • Montaż konstrukcji, urządzeń i linii produkcyjnych
    • Wykonywanie prac remontowych i montażowych na kontraktach zagranicznych
    • Modernizacja/optymalizacja istniejących instalacji
    • Instalacja rurociągów, prace spawalnicze konstrukcji i rurociągów
    • Wykonywanie prac ślusarskich na warsztacie mechanicznym

    Wymagania

    • Umiejętność czytania rysunku technicznego, izometrycznego
    • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
    • Doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności
    • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
    • Dyspozycyjność – gotowość do pracy w delegacji
    • Doświadczenie przy wykonywaniu montażu linii technologicznych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy

    • Pracę przy realizacji ciekawych projektów
    • Solidne wdrożenie do pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania
    • Miła atmosfera pracy i możliwość poznania różnych gałęzi przemysłu
    • Możliwość zatrudnienia osób posiadających własną działalność gospodarczą
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji klikając przycisk Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    1. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Enki Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, przy ul. Igołomskiej 21. Dane są przetwarzane w celach rekrutacyjnych i będą przetwarzane w celach kontaktowych. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email: [email protected]
    1. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ENKI Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim ogłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”