Oferta pracy

Monter Mechanik

NG Tools Sp. z o.o.O firmie

NG Tools Sp. z o.o.

Strzegomska 55C

Wrocław

NG Group companies are providers of comprehensive engineering services, equipment and software solutions with the Product Development Process for various industry sectors: automotive, consumer goods, public transportation vehicles, medical equimpent, heavy equimpent, special machinery.

We are the part of NG Engineering Group with more than 500 engineers and professionals in Germany, Poland and Czech Republic. Our succes is built on the reliability and high degree of technical competence provided by our engineers.

Obowiązki:

  • montaż maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w oparciu o dokumentację techniczną,
  • wytwarzanie, przygotowywanie i obróbka elementów maszyn i urządzeń,
  • obsługa podstawowych narzędzi i maszyn ślusarskich /elektronarzędzi, dbanie o ich stan techniczny,
  • uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych u klienta,
  • serwisowanie maszyn i urządzeń,
  • dbałość o ustalony porządek w warsztacie.

Profil kandydata:

  • wykształcenie min. średnie (mechaniczne),
  • umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami oraz obsługa maszyn obróbczych (tokarka, frezarka),
  • doświadczenie w pracach spawalniczych będzie dodatkowym atutem,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt,
  • prawo jazdy kat. B.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę albo umowę zlecenie.

Ogłoszenie archiwalne