Oferta pracy

Monter Mechanik

NG Tools Sp. z o.o.O firmie

  • Strzegomska 55C, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

NG Tools Sp. z o.o.

Strzegomska 55C

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • montaż maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w oparciu o dokumentację techniczną,

  • wytwarzanie, przygotowywanie i obróbka elementów maszyn i urządzeń,

  • obsługa podstawowych narzędzi i maszyn ślusarskich /elektronarzędzi, dbanie o ich stan techniczny,

  • uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych u klienta,

  • serwisowanie maszyn i urządzeń,

  • dbałość o ustalony porządek w warsztacie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mechaniczne),

  • umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami oraz obsługa maszyn obróbczych (tokarka, frezarka),

  • doświadczenie w pracach spawalniczych będzie dodatkowym atutem,

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • przyjazna atmosfera pracy,

  • praca w międzynarodowym środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.