Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter Mechaniki Przemysłowej

Montec-PL Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż mechaniczny urządzeń przemysłowych

  • Składanie linii produkcyjnych (budowa linii od podstaw do momentu oddania linii do klienta)

  • Dopasowanie stołów, przenośników i innych urządzeń pod detale produkcyjne

  • Udział w tworzeniu dokumentacji technicznej

  • Współpraca z innymi wykonawcami

  • Samodzielna realizacja zadań mechanicznych i produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Znajomość j. angielskiego lub/i j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Doświadczenie na liniach produkcyjnych

  • Doświadczenie w branży automotive

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Bardzo dobra znajomość mechaniki przemysłowej

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Zaangażowanie i umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja + nadgodziny + pełne diety)

  • Całkowitą organizację wyjazdu

  • Dodatkowe ubezpieczenie na całym świecie

  • Udział w międzynarodowych projektach na całym świecie

  • Możliwość rozwoju i szkoleń (firma posiada inne działy związane z uruchomieniem linii produkcyjnych)

  • Pracę dla potentatów w branży automotive (Mercedes, BMW, Audi, etc)

  • Podczas delegacji samochód służbowy do dyspozycji

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Nasza firma świadczy usługi z zakresu budowy i uruchamiania linii produkcyjnych w branży automotive i przemyśle średnim. Dynamicznie się rozwijamy i pracujemy dla najlepszych koncernów samochodowych: Mercedes, BMW, Audi, Magna. W ramach nowego projektu w USA poszukujemy do współpracy Montera Mechaniki Przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy