Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter mechaniki przemysłowej

Montec-PL Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Bardzo dynamicznie rozwijające się firmy pracujące dla takich potentatów jak: Mercedes, BMW, Audi, Magna i wielu innych, wykonujące projekty na całym świecie.

Lokalizacja: Europa, Ameryka Północna, Azja

Opis stanowiska:

  • Montaż mechaniczny urządzeń przemysłowych;
  • Składanie linii produkcyjnych (budowa linii produkcyjnych od podstaw);
  • Dopasowywanie stołów, przenośników i innych urządzeń pod detale produkcyjne;
  • Udział w tworzeniu dokumentacji technicznej ;
  • Współpraca z innymi wykonawcami;
  • Samodzielna realizacja zadań mechanicznych i produkcyjnych;
  • Projekty na całym świecie.

Wymagania:

  • Ważny paszport
  • Chęć do wyjazdów służbowych
  • Znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • Uprawnienia na wózki widłowe;
  • Doświadczenie na liniach produkcyjnych;
  • Doświadczenie w branży automotive;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • Bardzo dobra znajomość mechaniki przemysłowej;
  • Zaradność, umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Chęć do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja + nadgodziny + pełne diety);
  • Udział w międzynarodowych projektach na całym świecie;
  • Możliwości rozwoju i szkoleń;
  • Dodatkowe ubezpieczenie;
  • Atrakcyjne warunki zakwaterowania;
  • Pojazdy służbowe.

Ogłoszenie archiwalne