Monter/Monterka urządzeń elektronicznych

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 09.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Atmosferę w pracy tworzą niezwykli ludzie.
    Dołącz do zespołu Global Control 5 Sp. z o. o.
    na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Jesteśmy dostawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. Produkujemy urządzenia i oprogramowanie niezbędne do automatyzacji budynku i do łatwego zarządzania nim. Nasze produkty dostarczamy i wdrażamy na całym świecie.

    Opis stanowiska:

    • montaż modułów, sterowników oraz innych urządzeń z zakresu automatyki budynkowej,
    • przestrzeganie norm jakościowych i założeń produkcyjnych,
    • dbałość o stanowisko pracy.

    Wymagania:

    • zdolności manualne, predyspozycje do wykonywania drobnych prac ręcznych,
    • dokładność i precyzja,
    • zaangażowanie,
    • dyspozycyjność,
    • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji,
    • umiejętności lutowania oraz znajomość komponentów SMD, THT będzie dodatkowym atutem

    Żeby dobrze Ci się pracowało zadbamy o:

    • umowę o pracę,
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych,
    • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zapoznaj się z klauzulą informacyjną dostępną pod adresem RODO w dokumencie o nazwie:
    „Rekrutacja – klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych” (dokument PDF).

    Uwaga!!! Aby Twoje zgłoszenie zostało przez nas rozpatrzone musisz dodać do CV klauzulę zgody dostępną w ww. dokumencie.