Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter na warsztat

Personal Expert Sp. z o.o.O firmie

  • Francja

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji i szkoleniach. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w branży przemysłowo produkcyjnej i budowlanej na terenie Europy. Świadczymy profesjonalne usługi dopasowane do wymagań klientów, znajdując najlepszych wykwalifikowanych pracowników w danych branżach. Współpracujemy z partnerami z Norwegii, Holandii, Francji, Niemiec, Szwecji, UK oraz Polski.

Obecnie dla firmy o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku francuskim
poszukujemy pracownika na stanowisko:

Monter na warsztat do Francji

OPIS STANOWISKA

Praca w zakładzie produkującym elementy konstrukcji stalowych, do maszyn budowlanych, do hal itp. Produkcja jednostkowa.

WYMAGANIA

  • doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych na warsztacie!
  • umiejętność spawania w TIG -u ( kilka razy w m-cu )
  • dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich
  • umiejętność obsługi prostych maszyn i narzędzi na warsztacie

NASZA OFERTA

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie na poziomie 2500 - 3000 Euro netto ( w zależności od doświadczenia i ilości godzin)
  • zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • zwrot kosztów za przejazd Polska – Francja
  • zapewniona spora liczba godzin pracy
  • polski koordynator na miejscu ( posługujący się biegle j.francuskim)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Personal Expert Sp. zo.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych - j.t. Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)".

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne