Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter na warsztat

Personal Expert Sp. z o.o.

14 00018 000 brutto / mies.
  • Francja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla firmy o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku francuskim w branży konstrukcji stalowych poszukujemy pracownika na stanowisko: MONTER NA WARSZTAT

Twój zakres obowiązków

  • Lubisz pracę na warsztacie ? Masz doświadczenie w składaniu konstrukcji hal stalowych ? Dołącz do zespołu polskich monterów we Francji. Praca w zakładzie produkującym od 20 lat elementy konstrukcji stalowych, części maszyn budowlanych oraz hal. Produkcja jednostkowa.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych na warsztacie

  • umiejętność czytania rys. technicznego  oraz szczepiania elementów

  • umiejętność obsługi prostych maszyn oraz narzędzi ślusarskich na warsztacie

  • umiejętność spawania metodą MIG/MAG

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie ok 2500 - 3000 Euro netto

  • ubezpieczenie społeczne i zdrowotne,

  • zapewnione zakwaterowanie i opłacone przez pracodawcę (!)

  • zapewnione dojazdy z miejsca zamieszkania do pracy

  • praca legalna, na podstawie umowy o pracę

  • możliwość nadgodzin

  • jest możliwość pracy przez kilka lat w systemie rotacyjnym ( stabilny pracodawca)

  • opiekę koordynatora polskiego we Francji w trakcie trwania kontraktu

Firma Personal Expert to specjaliści w dziedzinie rekrutacji. Współpracujemy z wybranymi i sprawdzonymi Pracodawcami, dla których rekrutujemy kandydatów do pracy w Polsce, jak i za granicą. Posiadamy certyfikat nr 8620.

Przewiń do profilu firmy