Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

EXOOR sp. z o.o.

10 00020 000 brutto / mies.
  • Niemcy

  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Dlaczego warto współpracować z firmą exoor sp. z o.o ?

  • -Działamy na rynku od ponad 5 lat
  • - współpracuje z nami kilkadziesiąt firm
  • -Współpracujemy przy realizacji dużych projektów takich jak np. IKEA, KAUFLAND DHL, REAL, PORSCHE, MERCEDES-BENZ i wiele innych prestiżowych projektów.
Monter

Opis stanowiska pracy

  • · Izolowanie dachów płaskich membraną dachową pvc, fpo itp. jak również papą termozgrzewalną ·
  •   Wykonywanie montażu okien dachowych (świetlików )itp.·
  •   Przygotowywanie podłoży budowlanych do wykonywania izolacji
  • · Kontrolowanie i naprawa usterek na starych obiektach
  • · Układanie izolacji takich jak wełna mineralna, XPS, EPS, płyty PUR.
  • · Remont i rozbiórka pokryć dachowych czy obróbek dekarskich
  • ·  Wykonywanie czynności nie wymagające dłuższego przyuczenia

Czego oczekujemy ?

  • · Samo zatrudnienie -Działalność gospodarcza
  • · Ubezpieczenie A1
  • · Mile widziane prawo jazdy B, B+E lub uprawnienie do obsługi np. dźwigu i innych maszyn budowlanych (nie jest to obowiązkowe )
  • Mile widziane znajomość podstawy Języka Niemieckiego i Angielskiego (nie jest to obowiązkowe

OFERUJEMY PRACĘ ZA GRANICĄ NA TERENIE NIEMIEC :

  • ·        Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia nawet do 20 tyś
  • ·        Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia
  • ·        Terminowe wypłaty wynagrodzenia każdego miesiąca.
  • ·        Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • ·        Elastyczny plan zjazdów do Polski
  • ·        Praca w polskich ekipach
  • ·        Firmowy samochód z wyposażeniem dla ekip
  • ·        Narzędzia do pracy
  • ·        Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • ·        Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • ·        Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (opcjonalnie sobota )
  • ·        Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • ·        Długotrwałe projekty
  • ·        Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • ·        Pomoc polskich konsultantek w załatwieniu formalności urzędowych

Ogłoszenie archiwalne