Oferta pracy

Monter

GPM GmbH

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • różne obowiązki wewnątrz branży szklarskiej (montażu okien) oraz budowy fasad

Nasze wymagania

  • Oczekiwana jest przede wszystkim chęć do pracy, sumienność oraz elastyczność, gdyż praca odbywa się na terenie całych Niemiec.

  • Znajomość języka niemieckiego nie jest obowiązkowa, ale zawsze mile widziana.

To oferujemy

  • Stawkę godzinową w zależności od kwalifikacji od 10,45€/h brutto

  • Dodatkowe wynagrodzenie za pracę nocną, w niedzielę oraz święta

  • Konto czasu pracy (Arbeitszeitkonto) dla każdego pracownika

  • Dodatki urlopowe lub/i świąteczne naliczane wg umów taryfowych

  • Diety w wysokości do 18,00 €/dzień netto (zgodnie z przepisami prawa podatkowego)

  • Ryczałtowy zwrot kosztów podróży (netto)

  • Szukanie i zapewnianie pracownikom noclegu (kwater)

O nas

Od ponad 30 lat jesteśmy średnim przedsiębiorstwem rodzinnym z główną siedzibą w Moguncji (Mainz) oraz filią w Berlinie, działającym w zakresie usług zasobami ludzkimi wewnątrz branży budowlanej. Firmę założoną przez Petera Glossmanna przejął w roku 2006 w ramach kolejnego pokolenia jego syn Jens Glossmann.

Nasi doradcy personalni wywodzą się z branż, które reprezentują, dzięki czemu dopasowują odpowiednich kandydatów do potrzeb naszych klientów.

Działania firmy koncentrują się wokół branży szklarskiej (montaż okien) oraz budowy fasad. W tym celu udostępniamy klientom wykwalifikowany personel.

Zatrudniamy niemal 200 pracowników na terenie Niemiec oraz innych krajów Europy. Wielu z nich działa w naszej firmie już od dziesięciu lat. Klienci chwalą sobie systematyczność oraz ciągłość pracy naszych monterów. O wielu z nich proszą z imienia.

Na teren całych Niemiec poszukujemy monterów, w tym: ślusarzy, stolarzy, szklarzy, pomocników, także studentów oraz osób wkraczających na rynek pracy po szkołach zawodowych. Osoby bez doświadczenia również mogą się do nas zgłaszać