Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

TEKTRUM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

15 00022 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 30
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 6:00-14:00, 7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00, Liczba godzin przepracowanych w mc min 200
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Praca wyjazdowa do Niemiec.

  • Montaż / demontaż konstrukcji stalowych,

  • Montaż / demontaż linii produkcyjnych,

  • Obsługa i naprawa maszyn lub montaż konstrukcji stalowych

  • Gwintowanie, szlifowanie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku,

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

  • Zdolności manualne, dokładność, staranność,

  • Mile widziane:

  • uprawnienia na wózki widłowe lub zwyżki (aktualne)

  • j. niemiecki lub j. angielski w stopniu komunikatywnym,

  • czytanie rysunków technicznych,

To oferujemy

  • zatrudnienie na postawie umowy o pracę (Zgodnie z obowiązującą stawką w Niemczech, itd.),

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zapewniamy nocleg,

  • zapewniamy dojazdy,

  • zapewniamy ubranie robocze ,

  • szkolenie BHP,

  • możliwość wykonania dodatkowych uprawnień,

O nas

Główną działalnością naszej firmy jest:

- Kompleksowe wykonawstwo obiektów przemysłowych

- Remonty i relokacje maszyn i instalacji,

- Demontaż i montaż maszyn i instalacji przemysłowych,

Asortyment produktów rozciąga się od pojedynczych części w małych ilościach po produkcję dużych serii.

Nasza firma spełnia surowe wymagania norm.

Mamy ponad 40 doświadczonych, którzy jeżdżą na montaże przemysłowe na całym świecie.

Więcej informacji o nas na www.tektrum.pl