Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

JUNIORICA POLSKA sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Monter -Monter sieci teleinformatycznej

  • Montaż kabli w kanałach i rurach

  • Montaż kabli kat.6a oraz światłowody

  • Wywiercanie otworów do gniazdek oraz ich osadzanie

  • Układanie, instalowanie oraz spawanie światłowodów

  • Obsługa klientów firmy (najemcy mieszkań już zamieszkałych)

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie z zakresu elektroniki lub teleinformatyczne mile widziane

  • Doświadczenie w pracach na wysokościach (do 4m)

  • Znajomość i umiejętność wykorzystywania narzędzi niezbędnych do pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy na terenie Niemiec w okolicach Magdeburgach dlatego istnieje możliwość szybkiego zjazdu do Polski

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego (nie jest to jednak warunek konieczny, pracodawca zapewnia szkolenie językowe)

  • Gotowość do podróżny służbowych

To oferujemy

  • Możliwość poznania docelowego miejsca pracy poprzez wizytę u przyszłego pracodawcy

  • Pomoc w organizacji miejsca zamieszkania, załatwianiu formalności związanych z podjęciem pracy

  • Naukę języka niemieckiego ( dla osób bez znajomości lub niewystarczającą znajomością wymaganą do podjęcia pracy)

  • Płatny okres wdrożenia

  • Nowoczesny sprzęt wymagany do pracy

  • Odzież roboczą

  • Szkolenia językowe jak i branżowe

  • Praca od poniedziałku do piątku z możliwością wcześniejszego zakończenia pracy w piątek co daje możliwość powrotu na weekend do Polski.

  • Okres próbny 6 miesięcy

O nas

Jeżeli interesujesz się branżą elektryczną i elektroniczną ?A może dodatkowo komunikujesz się w języku niemieckim albo jesteś otwarty na jego naukę?

Dobrze trafiłeś, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Jak wygląda proces rekrutacji?

Po złożonej aplikacji kontaktuje się z Tobą nasz rekruter. Po krótkiej rozmowie telefonicznej podczas której dopyta o najważniejsze rzeczy jeżeli będziesz zainteresowany/a dalszymi rozmowami przekaże taką informację potencjalnemu pracodawcy. Kolejnym etapem jest spotkanie z potencjalnym pracodawcą w formie online. Rozmowa ta jest po to, abyś zrozumiał/a dokładnie na czym polega praca. Jest to czas na zadawanie pytań nie tylko ze strony pracodawcy, ale także Twoich. Podczas rozmowy obecny jest tłumacz. Zależy nam na tym, abyś nie miał obaw i był przekonany o podjęciu pracy. Jeżeli spotkanie online to dla Ciebie niewystarczająca dawka informacji możesz odwiedzić firmę w Niemczech i zobaczyć na własne oczy na czym polega praca na danym stanowisku.

Jeżeli zdecydujesz się na podjęcie pracy przejdziesz wymagane szkolenia. Szkolenia odbywają się w języku niemieckim. Jeżeli mówisz w tym języku zaraz po szkoleniach podejmiesz pracę jeżeli nie w pierwszej kolejności przejdziesz półroczne szkolenie językowe połączone z wykonywaniem obowiązków zawodowych. W trakcie szkolenia i kursu otrzymujesz wynagrodzenie.

Bardzo ważna informacja!!!

Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą niemieckim (niemiecka umowa)!