Logo Pracuj.pl

Monter

REAL - CONSTRUCT sp. z o.o.O firmie

52–62
brutto / mies.
  • Niemcy
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
    Unia Europejska
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż elementów konstrukcji linii sortowania, przemysłowej, produkcyjnej pod okiem doświadczonych współpracowników
  • współpraca z innymi członkami zespołu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży mechanicznej, technicznej lub budowlanej
  • chęć i gotowość do pracy za granicą (KRAJE UNII EUROPEJSKIEJ),
  • dyspozycyjność,
  • umiejętności manualne,
  • pełnoletność.

To oferujemy

  • długofalową współpracę,
  • umowę o pracę,
  • powroty do Polski na tydzień przerwy co 6 tygodni,
  • bezpłatny transport oraz zakwaterowanie
  • odzież robocza oraz narzędzia,
  • dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe

O nas

Real-Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest firmą budowlano-montażową. Firma działa od roku 1994. W ciągu tych lat skompletowaliśmy doświadczoną kadrę kierowniczą oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników znających najnowsze technologie budowlane. Pracujemy niemal w całej Europie, a nawet na innych kontynentach: w Chinach, USA, Meksyku, w Brazylii, Turcji czy w Maroku.

Monter, Niemcy