Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter ogrodzeń

Time2Work Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Nasz niemiecki klient, firma montująca proste ogrodzenia ze słupków i siatki zatrudni monterów ogrodzeń.

Twój zakres obowiązków

  • Praca wykonywana jest w 5 dniowych delegacjach, polega ona na:

  • przygotowaniu w ziemi otworu przy pomocy wiertnicy

  • wstawieniu słupka i zalaniu betonem

  • rozwijaniu siatki

  • wiązaniu drutem siatki na słupku

Wymagania pracodawcy

  • prawo jazdy kat B

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie A1

  • Docenimy doświadczenie w stawianiu płotów siatkowych

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę zgodną z niemieckim prawem,

  • wynagrodzenie – 13,00 €/h brutto

  • 125% stawki, za każdą godzinę pracy od 22:00 – 06:00 (jeżeli pracownik przepracuje w tych godzinach przynajmniej 2h)

  • 125% stawki za każdą godzinę pracy w sobotę i niedzielę (także przy przepracowaniu mniej niż 160 h/mies)

  • 200% stawki za każdą godzinę pracy w święta przypadające w tygodniu (także przy przepracowaniu mniej niż 160 h/mies)

  • 225% stawki za każdą godzinę pracy w: Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok

  • bezpłatne zakwaterowanie w czasie delegacji,

  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiego prawa pracy przez niemiecką,

  • licencjonowaną agencję, z którą podpiszesz jasną umowę, a w razie potrzeby uzyskasz pomoc koordynatora.

  • kompleksowe pośrednictwo w kontakcie między Tobą a pracodawcą,

  • 50% rabatu na rozliczenie podatku za pracę w Niemczech przez platformę: TimeTax online,

  • stałą opiekę w trakcie trwania procesu rekrutacji,

  • możliwość negocjacji stawki z Pracodawcą w Twoim imieniu,

  • bezpłatny proces rekrutacji,

  • wsparcie legalnie działającej niemieckiej agencji pracy.