Oferta pracy

Monter ogumienia/ Mechanik Samochodowy

Anwim S.A.

Anwim S.A.

Łodygowa 19

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • montaż, demontaż i wyważanie kół

  • wymiana i naprawa opon

  • demontaż opon z felg samochodowych

  • analiza zużycia opon /bieżnika

  • podnoszenie samochodów za pomocą podnośnika

  • wymiana hamulców, olejów, filtrów

  • serwis klimatyzacji

  • drobna mechanika samochodowa

  • wymiany oleju

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe

  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

  • dbałość o ład i porządek w miejscu pracy

  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Mile widziane

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • praca zmianowa: od 8.00 do 16.00 i od 10.00 do 18.00

  • szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym

  • przyjazną atmosferę pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Anwim S.A.

Anwim S.A. to polska spółka z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem na krajowym rynku hurtowej sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych. Firma jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, która liczy obecnie ponad 300 placówek na terenie całej Polski. Jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Oferuje pełną gamę usług: sprzedaż paliw, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep oraz korzystny program flotowy MOYA Firma. Do końca 2023 roku sieć MOYA powiększy się do min. 350 placówek w całej Polsce.

Do współpracy zapraszamy ambitne i pracowite osoby, z doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne dodatkowe benefity oraz wspaniałą atmosferę.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!

Przewiń do profilu firmy