Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter opakowań - pakowacz

"OPAKODREW" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ

3 1005 000 brutto / mies.
  • Świętochłowice

    Świętochłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 6:00-14:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • pakowanie towarów klienta takich jak maszyny, urządzenia czy części zamienne w skrzynie i na palety

  • pakowanie w siedzibie firmy oraz wyjazdowe w miejscu wskazanym przez klienta

  • umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi i maszyn stolarskich

  • montaż zbijanie za pomocą młotków pneumatycznych /skręcanie wkrętarką oraz kompletowanie opakowań – skrzynie, palety, łoża

Nasze wymagania

  • brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej i przy użyciu elektronarzędzi, pił stołowych

  • brak przeciwwskazań do wykonywania pracy w warunkach podwyższonego hałasu i pyłu

  • praca wiąże się z wyjazdami

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozpoznawalnej firmie na rynku od ponad 25 lat

  • przyjazną niekorporacyjną atmosferę i pracę w zgranym zespole

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • niezbędne ubrania robocze i środki ochrony osobistej BHP

  • wdrożenie w zakresie stanowiska pracy i specyfiki działania firmy

  • pewne miejsce pracy w pełnym wymiarze godzin (weekendy dla znajomych i rodziny)

  • praca na 1 zmianę

  • Ja godomy tukej.

Opakodrew Spółka z o.o. jest producentem skrzyń i opakowań drewnianych fitosanitarnych przeznaczonych do transportu drogowego, morskiego i lotniczego. Specjalizujemy się również w kompleksowych usługach pakowania morskiego oraz sztauowania w kontenerach. Działamy w branży od 1995r.

Przewiń do profilu firmy