Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

ELTUR-SERWIS sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Elektrowniana 25

Opole

Twój zakres obowiązków

  • pobieranie próbek węgla z przeprowadzonymi instruktarzami;

  • wykonywanie prac remontowych oraz konserwacyjno-przeglądowych na urządzeniach transportu węgla i pomocniczych;

  • usuwanie awarii i usterek na urządzeniach i instalacjach w obszarze nawęglania;

Nasze wymagania

  • wykształceni- min. zawodowe;

  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne "E" gr.1 lub 2;

  • mile widziane doświadczenie w pracach monterskich o podobnym obszarze;

  • umiejętności w zespole;

  • dokładność, staranność i terminowość;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • system premiowy;

  • system świadczeń socjalnych ( premie świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku);

  • pakiet medyczny PZU, ubezpieczenie grupowe;

  • dostęp do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE)

O nas

Eltur-Serwis Oddział Opole zajmuje się solidnym i skutecznym serwisem urządzeń elektroenergetycznych. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ;

bieżącego utrzymania, remontów i prac modernizacyjnych kotłów parowych i urządzeń pomocniczych,

-bieżącego utrzymania, remontów i prac modernizacji turbin parowych o mocy do 260MW oraz instalacji i urządzeń pomocniczych,

-produkcji konstrukcji i wyrobów stalowych oraz obróbki mechanicznej,

-wykonywania zabezpieczenia antykorozyjnego,-projektowania i logistyki,

-usług diagnostycznych i badań.