Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

ALIANS Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Nasi Monterzy i Elektromonterzy odpowiadają za:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach i gruncie.

  • Współpracę z realizatorami projektantami i audytorami firmy.

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia w zakresie realizacji montaży instalacji fotowoltaicznych (skręcanie i rozmieszczanie konstrukcji i modułów PV).

  • Sprawności manualnej oraz predyspozycji do pracy na wysokości.

  • Praktycznej umiejętności rozwiązywania problemów technicznych.

  • Umiejętności posługiwania się elektronarzędziami i znajomości poszyć dachowych.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dla elektromonterów mile widziane:

  • Uprawnienia SEP E+D do 1kV.

  • Znajomość konfiguracji falowników.

  • Umiejętność prowadzenia tras kablowych i wykonywania uziemienia.

To oferujemy

  • Wysokie, stabilne zarobki - podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat lub b2b.

  • Zdobycie kwalifikacji zawodowych.

  • Niezbędne profesjonalne elektronarzędzia najwyższej klasy.

  • Ubranie służbowe,

  • Montaże zaplanowane z 2 tyg. wyprzedzeniem

  • Zatrudnienie w zespole profesjonalistów.

  • Pracę w wiodącej organizacji z branży OZE.

  • Pakiet MultiSport i LuxMed.

O nas

Jesteśmy grupą pozytywnie nastawionych ludzi, z którymi pozyskiwanie czystej energii za pomocą paneli fotowoltaicznych jest niezwykle proste. Mamy duże doświadczenie w zakresie fotowoltaiki. Pomagamy Klientom wybrać najlepszą ofertę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb.