Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Opon - Geometria

  • Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 15.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Agencja Pracy Odonea Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mariackiej 4, poszukuje pracowników dla swojego zagranicznego klienta na stanowisko:
    MONTER OPON, GEOMETRIA

    Praca na terenie: Francji, Gignac la Nerthe, okolice Marseille.

    Umowa na czas nieokreślony, praca od zaraz (obowiązuje okres próbny).

    line
    Zadania:
    • demontaż opon
    • przygotowanie felg do montażu nowych opon
    • montaż opon, wymiana wentyli
    • pomiar i regulacja geometrii kół i osi
    • kontrola stanu opon
    • prace serwisowe, wulkanizacja
    Wymagania:
    • 2-letnie doświadczenie w montażu opon
    • znajomość aparatu HUNTER lub Provac
    • znajomość języka francuskiego
    • prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • umowę bezpośrednio z francuskim pracodawcą
    • zarobki netto: około 1.200,00€/miesiąc za 151,67H, możliwość nadgodzin
    • darmowe zakwaterowanie, pokój dwuosobowy
    line2
    Osoby zainteresowane naszą ofertą, proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.
    Kontakt telefoniczny 788 685 877 od pn. do pt. w godzinach 9:00 do 17:00.
    bottom