Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter opon / reifenmonteur

SEDULUS SP Z O OO firmie

Rekrutacja zdalna

  • całe Niemcy, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Monter opon / reifenmonteur [rekrutacja prowadzona online]

OPIS STANOWISKA:

  • praca w systemie jednozmianowym (8.00 – 16.00 + nadgodziny),
  • kontrola jakości opon oraz felg,
  • wymiana opon,
  • magazynowanie opon,
  • praca w renomowanym serwisie samochodowym

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie w branży samochodowej,
  • dla osób chcących zdobyć doświadczenie organizujemy darmowe szkolenie w Polsce!
  • mile widziane osoby z znajomością j. niemieckiego lub angielskiego!
  • dodatkowym atutem będą prawo jazdy kat. B oraz własny samochód,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialny stosunek do pracy

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (11€ brutto/godz. + od 30€netto diety dziennej)
  • bezpłatne ubranie robocze,
  • możliwość zapewnienia mieszkania przez firmę.

Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!

Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Numery kontaktowe: +48 664 905 456, +48 608 554 697, +48 664 970 651

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą firmę, zgodnie z postanowieniami Ustawy z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do ich wglądu oraz poprawiania lub całkowitego usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne