Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter osprzętu lotniczego

WSK-Poznań

WSK-Poznań

Unii Lubelskiej 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie detali do montażu i regulacja wyrobów

  • Kontrola detali i wyrobów na zgodność z dokumentacją techniczną

  • Drobne prace ślusarskie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Wiedza, umiejętności i doświadczenie z zakresu mechaniki: znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami ślusarskimi, biegłe posługiwanie się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr) i multimetrem

  • Umiejętność obsługi wiertarki

  • Umiejętność obsługi innych maszyn obróbki skrawaniem będzie dodatkowym atutem

  • Wiedza, umiejętności i doświadczenie z zakresu elektrotechniki: znajomość schematów elektrycznych, umiejętność posługiwania się miernikiem, umiejętność lutowania przewodów, nawijania cewek elektrycznych

  • Wyobraźnia przestrzenna

  • Zdolności manualne

  • Dokładność, sumienność

  • Doświadczenie w montażu elektro-mechanizmów opartych o koła zębate o małych modułach będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o wieloletniej tradycji

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • premiowy system wynagrodzeń

  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • pakiet socjalny

  • praca w godzinach 6-14 i 14-22

  • perspektywę długoterminowej współpracy

  • paczki na święta dla dzieci pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

WSK-Poznań

Jesteśmy znaczącym producentem aparatury wtryskowej do silników wysokoprężnych, osprzętu lotniczego oraz precyzyjnych elementów kooperacyjnych. Posiadamy ugruntowaną pozycję w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym. Nasze wyroby znane są z bardzo wysokiej jakości tak w kraju jak i na świecie, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Przewiń do profilu firmy