Oferta pracy

Monter - Pakowacz

Aluwind Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Aluwind Sp. z o.o.

55-040 Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Aluwind Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w produkcji mechanicznych innowacji oraz rozwiązań logistycznych dla klientów działających w branży wiatrowej, zarówno lądowej, jak i morskiej. Poprzez nasze nowoczesne zakłady produkcyjne, silne kompetencje techniczne, jak również stały nacisk na elastyczność i jakość, jesteśmy uznawani za profesjonalnego i niezawodnego partnera, który zapewnia swoim klientom najlepsze możliwie produkty i rozwiązania. Mamy ściśle określoną strategię rozwoju, której głównym założeniem jest stały rozwój kompetencji naszych pracowników, a także ciągłe doskonalenie procesów i procedur. Ponadto, Aluwind jest spółką zależną duńskiej Grupy Kapitałowej Alumeco.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydata / kandydatki:

Monter-Pakowacz

Główne zadania:

  • Montowanie towarów ze stali i aluminium do wysyłki
  • Aktywne reagowanie i współpraca z produkcją w przypadku braku wyrobów do wysyłki
  • Oznaczanie i etykietowanie wyrobów
  • Sprzątanie i utrzymanie porządku w obszarze pracy
  • Inwentaryzacja zapasów magazynowych

Oczekiwania:

  • Doświadczeniem w pracy w magazynie i na produkcji
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi UDT – mile widziane
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT – mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę w trybie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Bardzo dobre i komfortowe warunki pracy
  • Przyjemną atmosferę pracy w nowopowstałym obiekcie
  • Szkolenia UDT
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity: prywatną opiekę medyczną, program MultiSport, Grupowe ubezpieczenie na życie, możliwość udziału w Kursie języka obcego, dodatkowe benefity z ZFŚS

Czekamy na Twoje CV wraz z załączonymi odpowiednimi uprawnieniami i certyfikatami.

Prosimy o przesłanie CV. Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz przepisami rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby związane z niniejszą rekrutacją.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Aluwind Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławski przy ul. Logistycznej 8.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy