Logo Pracuj.pl

Monter - Pakowacz

Aluwind Sp. z o.o.O firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż/pakowanie produktów aluminiowych oraz stalowych
  • Bieżąca współpraca z produkcją w zakresie dostępności elementów montażowych
  • Oznaczanie i etykietowanie wyrobów gotowych oraz półproduktów
  • Pobieranie półproduktów do procesu montażu/pakowania
  • Raportowanie stanu produkcyjnego w systemie SAP
  • Utrzymywanie porządku w obszarze pracy
  • Inwentaryzacja zapasów magazynowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie i produkcji
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi UDT – mile widziane
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT – mile widziane

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat w międzynarodowym, dynamicznym zespole
  • Pracę w trybie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Bardzo dobre i komfortowe warunki pracy
  • Zdobycie doświadczenia w systemie SAP
  • Parking firmowy
  • Bony świąteczne i okolicznościowe
  • Automaty z darmowymi napojami
  • Szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity: prywatną opiekę medyczną, program MultiSport, Grupowe ubezpieczenie na życie, możliwość udziału w Kursie języka obcego, dodatkowe benefity z ZFŚS

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników

Aluwind Sp. z o.o.

Aluwind Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w produkcji mechanicznych innowacji oraz rozwiązań logistycznych dla klientów działających w branży wiatrowej, zarówno lądowej, jak i morskiej. Poprzez nasze nowoczesne zakłady produkcyjne, silne kompetencje techniczne, jak również stały nacisk na elastyczność i jakość, jesteśmy uznawani za profesjonalnego i niezawodnego partnera, który zapewnia swoim klientom najlepsze możliwie produkty i rozwiązania. Mamy ściśle określoną strategię rozwoju, której głównym założeniem jest stały rozwój kompetencji naszych pracowników, a także ciągłe doskonalenie procesów i procedur.

Monter - Pakowacz, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)