Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Airbus Poland S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Monter Płatowców - Ślusarz

Airbus Poland S.A.

Aleja Krakowska 110/114

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Na co dzień praca montera polega na pozycjonowaniu części na przyrządach według instrukcji i rysunku technicznego,

  • wierceniu, rozwiercaniu i nitowaniu przy użyciu narzędzi pneumatycznych,

  • wykonywaniu uszczelniania międzywarstwowego i antykorozyjnego zabezpieczenia powierzchni,

  • instalacji HI-loków/Hi-litów, śrub oraz kotwiczek,

  • dopasowaniu detali do montażu konstrukcji lotniczych przy użyciu prostych narzędzi ręcznych (np. pilniki, frezy),

  • pracach montażowych na podzespołach lotniczych.

Nasze wymagania

  • Wiemy, że nie ma idealnych kandydatów (tak jak nie ma idealnych firm). Poza pasją do lotnictwa, fajnie gdybyś mógł/mogła pochwalić się: wykształceniem zawodowym lub średnim technicznym (jeśli była to szkoła lub klasa o profilu lotniczym od razu zyskujesz kilka punktów więcej),

  • min. rocznym doświadczeniem jako ślusarz, monter lub podobnym, najchętniej przy montażu precyzyjnym,

  • umiejętnościami manualnymi, posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz czytaniem rysunku technicznego,

  • rzetelnością i nastawieniem na jakość przy wykonywaniu codziennych zadań,

  • zacięciem do prac technicznych i manualnych.

To oferujemy

Oferta jest całkiem spora: stabilne i bezpieczne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Start o 6:00, koniec o 14:00, więc całe fajne popołudnie można mieć dla siebie. Wynagrodzenie podstawowe i różnego rodzaju dodatki.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy pasjonatami lotnictwa na pełnym etacie. Projektujemy, produkujemy, montujemy i serwisujemy samoloty od 90 lat. Spod naszych rąk wychodzi m.in. samolot szkolno-treningowy dla pilotów polskich sił powietrznych PZL Orlik TC II Advanced, elementy samolotu pasażerskiego Airbus 330 oraz wojskowego CASA C295. Szukamy współpracowników, z którymi będziemy mogli dzielić naszą pasję i dumę z pracy.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje