Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

P.H.U. EL-SAR KRZYSZTOF SARBAK

Szkolna 49

Plewiska (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • montaż bram garażowych, przemysłowych, ogrodzeniowych oraz automatyki,

  • serwis bram i napędów (regulacja, konserwacja)

Nasze wymagania

  • znajomość branży w zakresie montażu bram i automatyki,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • możliwość zdobycia doświadczenia,

  • szkolenia,

  • atrakcyjne zarobki

O nas

P.H.U. EL-SAR to stabilna firma branży elektrycznej działająca na rynku od 25 lat oraz przedstawiciel handlowy oferujący bramy i ogrodzenia firmy "Wiśniowski" oraz automatykę BFT.