Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter płyt gipsowo- kartonowych

Haldu GroepO firmie

  • Holandia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Haldu Groep jest dostawcą wykwalifikowanych pracowników z branży motoryzacyjnej, budowlanej i inżynieryjnej. Mamy projekty w całej Holandii. Nasi wielcy klienci, tacy jak Dura Vermeer, BAM, ERA Contour, Van Wijnen i Heijmans, stale poszukują wykwalifikowanych pracowników.

Oferujemy

  • 40h pracy tygodniowo.
  • Wynagrodzenie 480€-520€ netto tygodniowo.
  • Zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę.
  • Długotrwałe projekty.
  • Darmowe zakwaterowanie z wyposażeniem w pobliżu miejsca pracy.
  • Narzędzia elektryczne.
  • Pomoc w zdobyciu ubezpieczenia zdrowotnego.

Wymagania

  • Doświadczenie.
  • Umiejętność pracy samodzielnie jak i w grupie.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    (umiejętność komunikacji w miejscu pracy).
  • Własne narzędzia podręczne.
  • Prawo jazdy kat. B (lub praca w parze gdzie jedna osoba posiada prawo jazdy).

Obowiązki

  • Wykonywanie konstrukcji.
  • Kładzenie izolacji.
  • Mierzenie i przycinanie płyt do właściwego rozmiaru i kąta.
  • Przykręcanie płyt do konstrukcji (ściany i sufity).

Zainteresowany?

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje aktualne CV za pomocą przycisku Aplikuj.
Jesteśmy również dostępni pod numerem +31 (0)24 397 7536.

Ogłoszenie archiwalne