Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter płyt GK

POLAND WORKFORCE

  • Rennes, Francja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszej francuskiej spółki EU Workers poszukujemy osób na stanowisko: Monter płyt GK.

Miejsce pracy: ok. Rennes, Francja.

Start projektu: wrzesień 2022.

Twój zakres obowiązków

  • montaż płyt gk (ścianki, sufity)

  • proste prace wykończeniowe

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w branży ogólnobudowlanej i montażu płyt g-k

  • samodzielność oraz rzetelność w wykonywanej pracy

  • dyspozycyjność na okres trwania kontraktu

Pracodawca oferuje

  • francuską umowę o pracę

  • wynagrodzenie ok. 2000 euro na rękę (przy 164 h pracy w miesiącu)

  • opłacone, komfortowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

  • zorganizowane dojazdy do pracy

  • pracę w nowoczesnej firmie

  • ubezpieczenie na okres wyjazdu

  • terminowe wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania zaliczek

Jeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chcesz je wykorzystać – aplikuj już teraz!

Poland Workforce jest certyfikowaną agencją pracy tymczasowej (KRAZ 8845). Od 2005 roku łączymy kompetentnych pracowników i wiarygodnych pracodawców. Jesteśmy ekspertami w usłudze leasingu pracowniczego. Od początku funkcjonowania agencji podstawę dla naszych działań stanowią etyka oraz społeczna odpowiedzialność biznesu. Tworzymy z kandydatami i pracodawcami zespół, w którym każda strona jest zaangażowana, transparentna i uczciwa. Wspieramy pracowników w adaptacji i sprawach administracyjno-prawnych, dbamy o komfortowe warunki zakwaterowania i godne warunki pracy. Opiekujemy się nimi przez cały okres współpracy. Pracodawcy otrzymują od nas kompetentnych i zmotywowanych pracowników. Budowanie na tak trwałym fundamencie zaowocowało długoletnią współpracą z partnerami biznesowymi oraz kandydatami. W 2020 roku otrzymaliśmy nagrodę Diamenty Forbesa 2020.

Przewiń do profilu firmy