Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter płyt kartonowo-gipsowych - Stolarz

MALGUSON SP Z O O

  • Sztokholm, Szwecja, Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie wewnętrznych konstrukcji do ścian działowych

  • montaż stolarki okiennej

  • montaż płyt G/K

  • montaż elewacji

  • montaż fasad z elementów drewnianych

  • inne prace stolarskie

  • montaż profili drewnianych i aluminiowych

Nasze wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 190 - 210 SEK/h Brutto

  • długoterminowe stabilne zatrudnienie

  • zakwaterowanie

  • opłacone koszty podróży

  • ubezpieczenie europejskie

  • odzież roboczą

  • narzędzia

  • opiekę koordynatora

  • opłaconą komunikację miejską lub służbowy samochód

  • dopasowany harmonogram urlopów

  • opłacone zjazdy do Polski i powroty do Szwecji

Jesteśmy firmą z silną i stabilną pozycją na rynku skandynawskim z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej jak i przemysłowej. Od lat przeprowadziliśmy z sukcesem wiele projektów dla znanych szwedzkich firm. W związku z tym cieszymy się zaufaniem zarówno naszych klientów i pracowników.

Wiemy, że sukces firmy budują ludzie, który ją tworzą.

Przewiń do profilu firmy