Monter podwozia (autobusy)

  • Lier, Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 05.12.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 04.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

    Dla naszego Klienta -  wiodącej firmy w Belgii, specjalizującej się w produkcji autobusów oraz  naczep, firmy posiadającej dobrą infrastrukturę, nowoczesny sprzęt, liczącej ok 4 tys. pracowników - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    OPIS STANOWISKA:

    • Praca przy produkcji autobusów.
    • Montaż elementów silnika, montaż podwozia, składanie komponentów silnika według planu i modelów.
    • Praca z rysunkiem technicznym.
    • Praca na okres 6-miesięcy z możliwością przedłużenia kontaktu bezpośrednio z firmą.

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
    • umiejętność montażu wyposażenia autobusu: skrzynia biegów, hamulce
    • zdolności manualne
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
    • znajomość mechaniki pojazdowej
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód

    OFERUJEMY:

    • wynagrodzenie 15,04 €/h brutto
    • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto
    • premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach)
    • zatrudnienie na warunkach belgijskich
    • bony żywnościowe w kwocie 7€ /dzień roboczy
    • opiekę koordynatora
    • zakwaterowanie blisko miejsca pracy
    • belgijskie ubezpieczenie zdrowotne
    • dofinansowanie dojazdów do pracy
    • płatne święta
    • termin wyjazdy ustalany indywidualnie z kandydatem
    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika)