Oferta pracy

Monter Podzespołów Automatyki Przemysłowej

Rockwell AutomationO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Szukasz stabilnego zatrudnienia?

Masz umiejętności manualne i zwracasz uwagę na szczegóły?

Nie masz doświadczenia w pracy na produkcji? Nie martw się nauczymy Cię wszystkiego od podstaw!

Dołącz do naszego zespołu w super nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.

Oferujemy bogaty pakiet benefitów i przyjazne środowisko pracy.

Nasze wymagania

Stawiamy na zaangażowanie, bezpieczeństwo i długofalową współpracę. Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła.

Pracując na naszych liniach produkcyjnych będziesz miał okazję poznać zagadnienia montażu mechanicznego i elektronicznego w oparciu o rysunki i instrukcje.

Gwarantujemy zatrudnienie bezpośrednio pod naszą firmą.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj o szczegóły naszego rekrutera!

Telefon: 786 912 418

Zapraszamy do przesyłania CV.

To oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta LunchPass Sodexo

  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit

  • Premia roczna

  • Dodatek świąteczny i wakacyjny z ZFŚS

  • Premia miesięczna i kwartalna

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Rockwell Automation

Rockwell Automation to międzynarodowa firma z branży automatyki przemysłowej i rozwiązań informatycznych dostarczająca nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji produkcji. Zatrudnia 22 tysiące pracowników w ponad 80 państwach. W Polsce jest obecna już ponad 20 lat, a od 10 lat stale poszerza swoją działalność na Śląsku.

Przewiń do profilu firmy