Oferta pracy

Monter podzespołów – Lutowacz/Spawacz

HR|HUB

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • łączenie komponentów za pomocą skręcania, nitowania, lutowania

  • montaż podzespołów elektrycznych w obudowach urządzeń np. chłodniczych, wentylacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe lub techniczne

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku montera | lutowacza

  • umiejętność lutowania twardego (palnikiem gazowym) oraz posługiwania się elektronarzędziami

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowy (nawet od 800 - 1000 zł miesięcznie)

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Rodziny

  • możliwość dalszego rozwoju umiejętności - lutowanie, spawanie, obsługi suwnic

  • szkolenia: m.in. w zakresie technologii inwerterowej, zdalnego monitoringu urządzeń

  • wdrożenie w systemy sterowania w chłodnictwie

  • brak montaży wyjazdowych

  • lokalizacja firmy: Nowa Wieś Wrocławska

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

HR|HUB

Zespół HR|hub wspiera rekrutację pracowników dla międzynarodowego producenta urządzeń dla chłodnictwa i HVAC.

Jeśli interesuje Cię ciekawa praca w firmie, która kieruje się wartościami, ma swoją wizję i misję w trosce o środowisko.

Jednocześnie dba o swoich pracowników i ich ciągły rozwój, to zapraszamy do Zespołu, który torzymy!

Przewiń do profilu firmy