Logo Pracuj.pl

Monter pokrowców termoizolacyjnych

SUM Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż produktów u klienta
  • Przeprowadzanie instruktaży z obsługi produktu
  • Wsparcie w pracach pomiarowych
  • Dokumentacja pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wysoka kultura osobista
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu na podstawie umowy o pracę;
  • Miłą atmosferę w zespole SUM Poland;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • Rozwój kariery zawodowej;

SUM Poland Sp. z o.o.

Firma SUM Poland Sp. z o.o. . jest firmą córką SUM Canada Enterprises LTD z siedzibą w Calgary, w Kanadzie. Jesteśmy wiodącym producentem zdejmowalnej, tekstylnej przemysłowej izolacji termicznej wielokrotnego użytku: w Kanadzie od 1991 roku; w Polsce – od 2006.

Jeśli Twoja aplikacja nie spełnia wszystkich wymagań, ale zależy Ci na tej pracy – napisz nam o tym w liście motywacyjnym. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Monter pokrowców termoizolacyjnych, Łódź