Logo Pracuj.pl

Monter

DOEL sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Montaż słupów i opraw oświetleniowych
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • Układanie kabli zasilających
  • Montaż zewnętrznych urządzeń elektroenergetycznych
  • Serwisowanie zamontowanych urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • dyspozycyjność - praca wyjazdowa na terenie całego kraju
  • dokładność i samodzielność
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia SEP - mile widziane
  • doświadczenie - mile widziane

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wyposażenie i narzędzia
  • Zapewniamy noclegi, posiłki regeneracyjne, dojazdy na teren budowy lub rozliczenie kosztów podróży

O nas

Podstawę naszej działalności stanowią usługi w zakresie projektowania, montażu oraz konserwacji instalacji elektrycznych.

Zespół firmy Doel posiada kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu oraz nadzorze prac związanych z budową systemów nawigacyjnych lotnisk, lądowisk dla śmigłowców oraz instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Monter, pomorskie