Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter Pomp Ciepła = do przyuczenia

HYMON FOTOWOLTAIKA SP. Z O. O.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • instalacja i uruchamianie powietrznych pomp ciepła typu split oraz monoblock

  • prace elektryczne

  • prace hydrauliczne

  • wykonywanie przeglądów pomp ciepła

Nasze wymagania

  • sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • dyspozycyjność i solidność

  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych

Mile widziane

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • bardzo wysokie wynagrodzenie

  • szkolenia z uprawnień SEP-owskich f-gazowych i montażowych pomp ciepła.

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • wsparcie techniczne

Zostań wykwalifikowanym Monterem Pomp Ciepła - wysokie zarobki !

W związku z trudną sytuacją na rynku pracy i masową falą zwolnień wychodzimy naprzeciw. Nie czekaj, aż ciężka sytuacja dopadnie i Ciebie i zyskaj nowe umiejętności już TERAZ. Po odbytym szkoleniu – za które otrzymasz wynagrodzenie. Oferujemy stałą współpracę na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Brak doświadczenia nie będzie żadnym problemem- zespół wykwalifikowanych specjalistów odpowiednio przygotuje Cię do zawodu.

Wystarczy, że wyślesz do Nas swoje CV a my zajmiemy się resztą!

Przewiń do profilu firmy