Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter Pomp Ciepła - Hydraulik - Monter Instalacji Grzewczych

PALMER Sp. z o.o.O firmie

4 0007 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Myślenicka 95
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Pracownik fizyczny

PALMER Sp. z o.o.

Myślenicka 95

Kraków

Stabilna i rozwijająca się firma poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Monter pomp ciepła - część hydrauliczna.

Zakres obowiązków:

  • montaż części hydraulicznej pomp ciepła,
  • montaż zasobników CWU,
  • montaż osprzętu hydraulicznego,
  • uruchomienie pompy ciepła oraz instalacji grzewczej i wodnej.

Wymagania:

  • wykonywanie instalacji grzewczych, sanitarnych, wodno - kanalizacyjnych,
  • montaż i uruchamianie instalacji c.o , ogrzewania podłogowego wodnego, grzejnikowego na systemach: miedź, PP, PEX, stal prasowana i inne,
  • prace przy kotłowniach,
  • doświadczenie zawodowe w montażu kotłowni wraz z automatyką,
  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów hydraulicznych i elektrycznych,
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,
  • estetyka pracy, odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o prace, wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, efektywności i umiejętności;
  • wszystkie niezbędne narzędzia,
  • auto służbowe,
  • elastyczny czas wykonywania pracy,
  • premię za każdy montaż,
  • szkolenia.

Ogłoszenie archiwalne