Oferta pracy

Monter pomp ciepła

Viessmann Technika GrzewczaO firmie

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż pomp ciepła

  • produkcja wg ustalonych standardów jakościowych

  • utrzymanie porządku i czystości wg standardów 5S

  • kontrola wyrobów gotowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

  • doświadczenie w pracy na produkcji

  • umiejętność montowania elementów elektrycznych

  • umiejętność czytania rysuneku technicznego

  • uprawnienia do obsługi suwnicy (nie są wymagane, ale będą traktowane jako atut)

  • komunikatywność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • catering

Etapy rekrutacji
1

Wypełnienie formularza online

2

Selekcja CV

3

Rozmowa

4

Decyzja i informacja zwrotna

Viessmann Technika Grzewcza

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917 r., zatrudnia obecnie 12100 pracowników, obroty grupy wynoszą 2,37 mld euro. Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, posiada 23 spółki produkcyjne w 12 krajach oraz spółki dystrybucyjne i przedstawicielstwa w 74 krajach, a także 120 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. 55 procent obrotów pochodzi z zagranicy.

Viessmann kładzie szczególny nacisk na odpowiedzialne działanie. We wszystkich procesach zwracamy uwagę na technologie przyjazne środowisku naturalnemu oraz wspieramy zastosowanie energii odnawialnych.

Zakład w Legnicy istnieje od 2000 roku, zatrudnia ponad 600 pracowników i dostarcza podzespoły dla Grupy Viessmann, produkowane w oparciu o Lean Management oraz szeroko rozwiniętą giełdę pomysłów pracowniczych.

Przewiń do profilu firmy

Zostań naszym pracownikiem i poleć pracę znajomym!

Jeśli Twój znajomy spełnia wymagania zawarte w ogłoszeniu i zostanie zatrudniony - po 4 miesiącach jego pracy otrzymasz 1000 zł na rękę

Twój znajomy nie spełnia poniższych wymagań? Nic straconego! I tak możesz go polecić.

Jeśli przejdzie rekrutację i zostanie zatrudniony za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej - dostaniesz po 4 miesiącach jego pracy 500 zł na rękę.