Logo Pracuj.pl

Monter Pomp Ciepła

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż i uruchamianie pomp ciepła u Klientów
  • przeprowadzanie konserwacji i usuwanie awarii

Nasze wymagania

  • udokumentowane doświadczenie w montażu oraz serwisowaniu pomp ciepła (autoryzacja producenta)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • uprawnienia F-GAZ
  • uprawnienia SEP z grupy G1 oraz G2 (D i E)
  • prawo jazdy kategorii B
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • jakość pracy zgodna z ustalonymi standardami

To oferujemy

  • kontrakt B2B (współpraca na wyłączność)
  • atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa oraz premia)
  • auto służbowe z kartą paliwową
  • wyposażenie stanowiska pracy w niezbędne narzędzia oraz materiały
  • profesjonalne szkolenia zawodowe

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to wyjątkowa organizacja! W niecałe dwa lata, z małego start-upu osiągnęliśmy pozycję jednego z liderów rynku branży OZE. Na przestrzeni ostatnich miesięcy zatrudniliśmy kilkaset osób, a także wprowadziliśmy całą gamę nowych produktów. Oprócz instalacji fotowoltaicznych, w swojej ofercie mamy także pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych, carporty, a od niedawna także magazyny energii. Jako jedni z nielicznych na rynku realizujemy usługę bilansowania 1:1, a jako jedyni posiadamy własne, unikatowe moduły.

Stawiamy na ciągły rozwój, dynamizm w działaniu oraz chęć podejmowania nowych wyzwań.

Tworzymy najlepszy zespół specjalistów branży OZE w kraju! Chcesz się przekonać? Dołącz do nas już dziś!!!

Działaj z nami przy rozbudowie prawdopodobnie najlepszego zespołu w branży fotowoltaiki w Polsce!

Zapraszamy :) Dobra energia niech będzie z Wami!

Monter Pomp Ciepła, pomorskie