Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

BEGREEN sp. z o.o.

10 00015 000 brutto / mies.
  • Rodawska 32A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Rodawska 32A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i uruchamianie pomp ciepła oraz kotłów elektrycznych u Klientów

  • Usuwanie awarii i serwis urządzeń

  • Prace hydrauliczne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie elektryki, hydrauliki i montażu pomp ciepła(minimum 5lat)

  • Dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów

  • Samodzielności i samodyscypliny

  • Mile widziane posiadanie uprawnienia UDT F- gaz, SEP 1kV

  • Dobrej organizacji pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, skupioną na doradztwie, sprzedaży i obsłudze klienta. W BeGreen łączymy nowoczesne rozwiązania energetyczne z troską o środowisko naturalne. Tworzymy zespół ludzi ze specjalistyczną wiedzą, doświadczeniem i pasją do #zielonejenergii.