Logo Pracuj.pl

Monter

HR BIZNES sp. z o.o.O firmie

6 700–12 000
brutto / mies.
  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 35
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota dla osób chętnych
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny, praca 8-10 godzin dziennie
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • pomocnicze prace przy montażu instalacji fotowoltaicznych
  • montaż konstrukcji stalowych i aluminiowych

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • komunikatywna znajomość j. polskiego dla osób z UK
  • punktualność
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pokrewnych branżach - mile widziane
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane
  • uprawnienia elektryczne SEP (mile widziane) lecz niekonieczne

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • możliwość zatrudnienia również w oparciu o działalność
  • wynagrodzenie od 5000 netto/mc
  • częściowo wyjazdy służbowe- delegacje na terenie całej Polski
  • częściowo na miejscu - Poznań
  • pracę od poniedziałku do piątku (soboty dla chętnych) po 8-10 godz. dziennie
  • wsparcie techniczne oraz możliwość rozwoju pracę w zgranym zespole
  • szkolenie w zakresie systemów fotowoltaicznych
  • szkolenie w pracach elektrycznych

O nas

HR Biznes Sp. z o.o. (KRAZ 22257), to zespół doświadczonej kadry, zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim.

W związku z rozwojem firmy naszego Klienta z branży fotowoltaicznej

prowadzimy rekrutacje na stanowiska min.:

monter,

pomocnik montera,

elektryk/elektromonter

Dla osób bez doświadczenia - możliwość przyuczenia i zdobycia atrakcyjnego zawodu.

Zatrudnienie bezpośrednio z pracodawcą.

Monter, Poznań