Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter

  • Plewiska (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-05-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

FlexLink to wiodący dostawca zautomatyzowanych rozwiązań z zakresu logistyki produkcji. Główna siedziba firmy znajduje się Göteborgu,   w Szwecji. Posiadamy jednostki operacyjne w 30 krajach oraz partnerów handlowych w ponad 60. FlexLink jest częścią grupy Coesia, zrzeszającej firmy z całego świata, specjalizujące się w innowacyjnych rozwiązaniach dla przemysłu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter
Miejsce pracy: Plewiska /k. Poznania

Główne obowiązki:

  • Czynności montażowe w procesie produkcji, w ramach obowiązujących standardów
  • Dbanie o wysoką jakość produkowanych wyrobów
  • Wykonywanie prac z zastosowaniem elektronarzędzi

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne; preferowane wykształcenie mechaniczne,
    elektryczne, mechatroniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne
  • Dokładność, dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność kierowania wózkiem widłowym oraz uprawnienia elektryczne
    do 1 kV będą dodatkowymi atutami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Dostęp do najlepszych praktyk, nowoczesnych procesów i narzędzi
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Program Kafeteryjny (w tym kartę Multisport)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość rozwijania swoich pasji w ramach grup zainteresowań
    (FlexLink Running Team, drużyna piłki nożnej)

Jeżeli jesteś gotowy/-wa na podjęcie pracy pełnej wyzwań, w młodym zespole,
zapraszamy do przesłania CV drogą mailową za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

W temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się