Ta oferta pracy jest nieaktualna od 382 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter

  • Plewiska (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.05.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FlexLink to wiodący dostawca zautomatyzowanych rozwiązań z zakresu logistyki produkcji. Główna siedziba firmy znajduje się Göteborgu,   w Szwecji. Posiadamy jednostki operacyjne w 30 krajach oraz partnerów handlowych w ponad 60. FlexLink jest częścią grupy Coesia, zrzeszającej firmy z całego świata, specjalizujące się w innowacyjnych rozwiązaniach dla przemysłu.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Monter
    Miejsce pracy: Plewiska /k. Poznania

    Główne obowiązki:

    • Czynności montażowe w procesie produkcji, w ramach obowiązujących standardów
    • Dbanie o wysoką jakość produkowanych wyrobów
    • Wykonywanie prac z zastosowaniem elektronarzędzi

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne; preferowane wykształcenie mechaniczne,
      elektryczne, mechatroniczne
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zdolności manualne
    • Dokładność, dobra organizacja pracy własnej
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność kierowania wózkiem widłowym oraz uprawnienia elektryczne
      do 1 kV będą dodatkowymi atutami

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Dostęp do najlepszych praktyk, nowoczesnych procesów i narzędzi
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Pracę w systemie dwuzmianowym
    • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
    • Program Kafeteryjny (w tym kartę Multisport)
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Możliwość rozwijania swoich pasji w ramach grup zainteresowań
      (FlexLink Running Team, drużyna piłki nożnej)

    Jeżeli jesteś gotowy/-wa na podjęcie pracy pełnej wyzwań, w młodym zespole,
    zapraszamy do przesłania CV drogą mailową za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    W temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.