Oferta pracy

Monter - Pracownik Budowalny

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż, wymiana i naprawa sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych ze szczególnym uwzględnieniem technologii rur preizolowanych

  • wykonywanie prac ogólnobudowlanych i budowlano-montażowych, murarskich, brukarskich, odtworzeń terenu po budowie zewnętrznych sieci ciepłowniczych

  • współpraca ze spawaczami. obróbka i przygotowanie rurociągów do spawania

  • wykonywanie zabezpieczeń wykopów - szalunków

  • wykonywanie połączeń mufowania systemu rur preizolowanych,

  • udział w pracach usuwania awarii na systemach ciepłowniczych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku monterskim lub ogólnobudowlanym

  • mile widziane znajomość obróbki rurociągów z tworzyw sztucznych PE, HDPE, umiejętność mufowania, zgrzewania, posługiwania się palnikiem i ekstruderem

  • wykształcenie min. zawodowe

  • mile widziane: uprawnienia SEP gr. 2, „E”

  • gotowość do realizacji budów w delegacjach

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zadania dopasowane do posiadanych umiejętności

  • indywidualne wyposażenie (ubranie robocze, niezbędne narzędzia pracy)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji m.in.: szkolenia branżowe, uprawnienia

  • dodatkowe 4 dni wolnego

  • prywatna opieka medyczna

  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych

  • eventy firmowe (Dzień Energetyka, Dzień Dziecka, inne)

  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, bezpłatny dostęp do basenów)

  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Grupa GPEC to zespół ekspertów z różnych dziedzin energetyki. Wykorzystujemy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w ciepłownictwie w nowoczesnych projektach z zakresu odnawialnych źródeł energii, inteligentnych sieci czy kogeneracji. Nie stoimy w miejscu, cały czas poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Szukamy ludzi z pasją, dla których energetyka to cos więcej niż praca.

www.grupagpec.pl

Przewiń do profilu firmy

W związku z rozpoczęciem nowych projektów w Grupie GPEC związanych z energetyką przemysłową poszukujemy inżynierów do zespołu projektowego.

Jako elektroautomatyk Twoim głównym zadaniem będzie praca przy urządzeniach telemetrycznych na infrastrukturze technicznej Grupy GPEC tj: ocena ich prawidłowości działania, weryfikacja układów pomiarowych (ciśnienia, temperatury, przepływy) oraz wymiana uszkodzonych układów AKPiA.

Jeśli szukasz pierwszego doświadczenia zawodowego – to praca dla Ciebie!