Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Pracownik Budowlany

DCBR HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

6 0006 500 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Monter przy produkcji domów modułowych.

  • Cięcie i montaż konstrukcji drewnianych, izolacja ścian, montaż stolarki okiennej, montaż desek elewacyjnych.

  • Praca w zakładzie we Wrocławiu (Szymanów) lub wyjazdy na montaż u klienta (delegacje 3-4dni).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracach budowlanych.

  • Zaangażowanie, chęć do pracy.

  • Dobra kondycja fizyczna.

  • Wysoka kultura osobista i kultura pracy.

To oferujemy

  • Stabilną pracę.

  • Możliwość rozwoju i awansu na kierownika zespołu.

  • Umowę o pracę na pełen etat.

Zakład produkcyjny mieści się w Szymanowie (pow. wrocławski) przy ul. Lotniczej 1. Produkujemy domy modułowe. Większość prac wykonywana jest w zakładzie, nasze domy montujemy na terenie całej Europy.

Przewiń do profilu firmy