Ta oferta pracy jest nieaktualna od 276 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter – Pracownik fizyczny

  • Poznań, Dąbrowa (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 08.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

TESGAS S.A. prowadzi działalność na rynku usług eksploatacji sieci gazowych, w tym stacji redukcyjno-pomiarowych, oraz specjalistycznych usług budowlanych w zakresie wykonawstwa obiektów gazowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Dąbrowa (pow. poznański)

Oferta dla osób, które posiadają uprawnienia i doświadczenie w jednej z kategorii:
w spawaniu lub pracach elektrycznych lub przy przewiertach sterowanych,
jako kierowca kat C+E,
lub pracowałeś w branży gazowniczej, budowlanej
oraz osób które chcą zdobyć umiejętności i uprawnienia w podanych kategoriach

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Opis stanowiska pracy:

  • budowa sieci i instalacji gazowych
  • serwis, remonty stacji gazowych
  • prace budowlane
  • przewierty sterowane (na stanowisku operatora wiertni)
  • praca w siedzibie Spółki oraz na prowadzonych budowach (teren całego kraju). Wyjazdy samochodami służbowymi najczęściej tygodniowe

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B.
  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia nowych uprawnień i doświadczenia zawodowego
  • zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie na delegacjach
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość skorzystania z karty Multisport lub innych atrakcji z ZFSS
  • preferencyjnej oferty ubezpieczeniowej z opieką medyczną

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
klikając przycisk:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez spółkę TESGAS S.A., dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 poz. 2135)."

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się