Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter / pracownik produkcji - drewniane elementy dachowe

  • Oisterwijk, Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 09.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla jednego z naszych klientów, będącego producentem drewnianych elementów dachowych w Oisterwijk, poszukujemy pracowników produkcyjnych / monterów.

    Miejsce pracy: Oisterwijk

    Twoje zadania:

    - Montowanie drewnianych elementów w jedną całość

    - Obróbka drewna z wykorzystaniem narzędzi stolarskich

    - Odpowiednie układanie towaru na palecie

    Nasze oczekiwania:

    - Doświadczenie na takim samym lub/i podobnym stanowisku

    - Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych typu FORKLIFT

    - Znajomość obsługi elektronarzędzi

    - Mile widziana znajomość rysunku technicznego

    - Znajomość języka angielskiego stopniu komunikatywnym -A2

    - Mile widziane prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

     Stawka: 11,51 € brutto/h

    - Dodatki eksterytorialne

    - Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy

    - Możliwość długotrwałej współpracy

    - Darmowy transport do pracy

    - Opiekę polskich koordynatorów

    - Tygodniowy system wynagrodzeń

    - Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii

    - Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii

    - Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów

    - Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

    Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

    bottom