Ta oferta pracy jest nieaktualna od 205 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter prefabrykatów we Francji

  • Francja, Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-11-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Monter preabrykatów we Francji - PRACA OD STYCZNIA

    praca tymczasowa

    Miejsce pracy: Francja » Francja

    Mejsce pracy: Francja
    Poszukujemy pracownika budowlanego Z UPRAWNIENIAMI NA ZWYŻKI
    KRAZ: nr 1116
    Praca tymczasowa

    OPIS STANOWISKA:

    • Montaż prefabrykatów na budowie - praca na zewnątrz
    • Wykańczanie gotowych elementów
    • Inne prace budowlane z wykorzystaniem zwyżek

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie - ok 1800 euro netto BEZ NADGODZIN

    • Możliwe nadgodziny

    • Dodatek żywieniowy

    • Płatny urlop wypoczynkowy

    • Zakwaterowanie

    • Dodatek za eksploatacje własnego samochodu

    • Polską umowę o pracę na pełen etat

    • Odprowadzanie składek ZUS od średniej krajowej

    • Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach( jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt)

    • Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas ( w Euro lub Złotówkach wedle życzenia pracownika)

    • Opiekę koordynatora

    • Opiekę Rzecznika Pracownika

    WYMAGANIA:

    • Uprawnienia na zwyżki - WARUNEK KONIECZNY
    • Doświadczenie na montażu prefabrykacji
    • Chęć i gotowość do szybkiego wyjazdu do Francji
    • Umiejętność czytania planów

    Mile widziane :
    • Możliwość wyjazdu własnym samochodem na projekt - przewidziane premie
    • Znajomość j. francuskiego - przewidziane premie

    Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.