Monter prefabrykatów we Francji

  • Francja, Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-11-30
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2017-12-30)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Monter preabrykatów we Francji - PRACA OD STYCZNIA

praca tymczasowa

Miejsce pracy: Francja » Francja

Mejsce pracy: Francja
Poszukujemy pracownika budowlanego Z UPRAWNIENIAMI NA ZWYŻKI
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

OPIS STANOWISKA:

• Montaż prefabrykatów na budowie - praca na zewnątrz
• Wykańczanie gotowych elementów
• Inne prace budowlane z wykorzystaniem zwyżek

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie - ok 1800 euro netto BEZ NADGODZIN

• Możliwe nadgodziny

• Dodatek żywieniowy

• Płatny urlop wypoczynkowy

• Zakwaterowanie

• Dodatek za eksploatacje własnego samochodu

• Polską umowę o pracę na pełen etat

• Odprowadzanie składek ZUS od średniej krajowej

• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach( jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt)

• Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas ( w Euro lub Złotówkach wedle życzenia pracownika)

• Opiekę koordynatora

• Opiekę Rzecznika Pracownika

WYMAGANIA:

• Uprawnienia na zwyżki - WARUNEK KONIECZNY
• Doświadczenie na montażu prefabrykacji
• Chęć i gotowość do szybkiego wyjazdu do Francji
• Umiejętność czytania planów

Mile widziane :
• Możliwość wyjazdu własnym samochodem na projekt - przewidziane premie
• Znajomość j. francuskiego - przewidziane premie

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się