Ta oferta pracy jest nieaktualna od 238 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter - przy konstrukcjach stalowych w terenie

  • Kąty Wrocławskie, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy największym producentem baz suszarniczo-magazynowych na rynku polskim. Jako polska firma staliśmy się ekspertami w swojej branży również na wielu rynkach zagranicznych. Wyznaczamy trendy w zakresie przyjęcia, czyszczenia, suszenia, transportu i magazynowania ziarna.

    Praca ma charakter delegacyjny

    Zadania na stanowisku:

    • Montowanie i  kompletacja podzespołów i urządzeń (konstrukcje stalowe)

    Wymagania:

    • Zdolności manualne
    • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Brak przeciwwskazań do pracy w delagacji w kraju i za granicą

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych
    • Możliwość pracy na wysokości
    • Znajomość rysunku technicznego.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)."