Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1308 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter reklam

  • Okolice Liege, Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WEEGREE Sp. z o.o. SKA jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 8 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

    Miejsce pracy: Okolice Liege
    Nr ref: AMR/02/14

    Opis stanowiska:

    • Produkcja reklam świetlnych, tablic informacyjnych i innych elementów oznakowania (w siedzibie firmy).
    • Montaż reklam - głównie w Belgii, Francji i Niemczech (wyjazdy w poniedziałek rano i powrót w piątek w godzinach popołudniowych).
    • Przygotowywanie okablowania, cięcie winylu, klejenie pleksi, malowanie i montaż oznakowania.
    • Na miejscu: wiercenie i mocowanie elementów oznakowania, przygotowywanie klejów itp.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku: Instalatora-montera reklam.
    • Komunikatywna znajomość języka francuskiego - warunek konieczny.
    • Umiejętność wykonywania połączeń elektrycznych.
    • Dokładność, wszechstronność, chęć przyuczenia się i nawiązania długofalowej współpracy.
    • Własny samochód.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Pracę w renomowanej firmie na długi okres czasu.
    • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
    • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
    • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
    • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
    • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.

    Dodatkowe informacje:

    Praca od zaraz!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.