Oferta pracy

Monter reklam - Pracownik techniczny

Jacek Zacharias ZACHART STUDIOO firmie

  • Malborska 3
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jacek Zacharias ZACHART STUDIO

Malborska 3

Gdańsk

Jesteśmy firmą produkcyjno-usługową działającą w branży reklamy zewnętrznej.
Specjalizujemy się w reklamie świetlnej, zewnętrznej- liternictwie przestrzennym, znakach graficznych oraz innych formach przestrzennych.
.Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn w postaci ploterów drukujących, tnących i frezujących.

Opis stanowiska:

Praca związana z realizacją techniczną reklam świetnych, przestrzennych - składanie, modelowanie konstrukcji reklam, transport samochodem dostawczym, montaż.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • zdolności manualne
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • mile widziane doświadczenie w branży reklamowej

Oferujemy:
Oferujemy stabilną pracę w rozwijającej się firmie, umowę o pracę na czas nieokreślony, możliwość rozwoju oraz szkoleń.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy